PVC OKNÁ                                                                         

             V pozadí úspechu firmy Brügmann sú plastové okná a profily s vysokým kvalitatívnym štandardom a vysokou technickou zrelosťou. Ponúkané systémy plastových okien majú originálny, jedinečný a nenapodobiteľný design. Plastové Brügmann patria medzi najmodernejšie výrobky svojho druhu.

Charakteristické vlastnosti:

Päťkomorový systém použitý pri plastových oknách Brügmann ponúka vynikajúci pomer kvality a ceny. Plastové okná vyrobené zo systému Brügmann  sú vhodné pre rekonštrukcie rodinných domov, priemyselné objekty, ale aj novostavby.


               Systém Brügmann  obsahuje niektoré prvky presahujúce vlastnosti bežných 5-komorových plastových profilov, a to použitie 2-komorového zváraného tesnenia zvyšujúceho tepelnú a akustickú tesnosť až o 50%.
Systém Brügmann  je bezpečnejší pretože kovanie a jeho súčasti sú kotvené cez 4 vrstvy okenného krídla a v ráme priamo do kovovej výstuhy.
Samozrejmosťou je aj jeho stabilnejší a pevnejší široko komorový plastový profil, ponúkajúci jednostranný a obojstranný dekor na prefarbenom plaste. Plastové okná Brügmann  majú aj v prevedení jednostranná exteriérová imitácia dreva cca 1 až 2 mm hrubú vrstvu farbeného (hnedého) plastu pod PMMA fóliou, a teda pri prípadnom poškriabaní vrchnej fólie s imitáciou dreva nevidno kontrastnú bielu farbu PVC (túto výhodu farbeného plastu majú viaceré profily pri obojstrannej laminácii PMMA fóliou s imitáciou dreva, no zriedka aj pri jednostrannej, ako oko Brügmann ).

              Profily Brügmann  ako jedny z mála profilov nemenia farbu ani po niekoľkých rokoch používania. Plastové okno je vystavene slnečnému žiareniu a iným atmosférickým činiteľom a len najlepšie plastové profily si udržia ideálne bielu farbu po mnoho rokov.

 


Plastové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica - Brűgmann AD – 5 komorový – hranatý

Brűgmann AD– 5 komorový – hranatý
Plastové okná so systémom Brűgmann AD – 5 komorový - hranatý, klasický systém novej generácie. Plastové okná zo systému Brűgmann AD – 5 komorový - hranatý konštrukčnej hĺbke 73 mm so svojím sebavedomím vedením línií zahájil novú éru v designu pre firmu Brügmann. Nová exkluzívna úprava plastových profilov s jasným vedením línií so skosenými hranami sa sebavedome odlišuje od designu plastových okien s guľatými hranami a je absolútne prémiovou alternatívou pre všetkých, ktorí vďaka zvláštnemu prevedeniu systému chcú zdôrazniť svoju individualitu. Neobvyklá optika je doplnená tesnením krídla a osadzovacieho profilu v elegantnom čiernom alebo šedom prevedení (bez príplatku).

Plastové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica - Brűgmann AD – 5 komorový – zaoblený

Brűgmann AD – 5 komorový – zaoblený
Plastové okná so systémom Brűgmann AD – 5 komorový – oblý so zaobleným dizajnom, sú novým systémom plastových okien pre vysoké nároky na dizajn a funkčnosť. Presvedčuje svojimi guľatými, atraktívnymi tvarmi, vyváženými proporciami a dynamickou optikou. Ako všetky typy Brügmann AD dosahuje najlepšie izolačné vlastnosti a ponúka optimálnu stabilitu vďaka 5 komorovej konštrukcii a oceľovej výstuže pre všetky 73 mm systémy.

Rôzne druhy zasklievacich líšt:


Plastové okná dvere | Royalplast Banská Bystrica - Brűgmann-zasklievacie lišty